O nas

GRAPHITO – z pasją tworzymy rzeczy piękne i przydatne.

Projektujemy rzeczy, które nie tylko ładnie wyglądają, ale realizują oczekiwany cel.

Składając książki, foldery i czasopisma – zapewniamy Ci komfort użytkowania i przyjemność czytania.

Dbamy o sprzedaż i profesjonalny wizerunek Twojej firmy zajmując się Twoim marketingiem.

Podczas projektowania e-publikacji korzystamy z wielu innowacyjnych technologii – dobieramy najlepszą z możliwych, abyś był w pełni zadowolony z efektów.

Tworzone przez nas bajki terapeutyczne dają dzieciom radość i pomagają im walczyć z przeciwnościami losu.

Głęboko wierzymy, że wszystko, co nas otacza, ma cel i sens. Dlatego tworzymy rzeczy piękne i praktyczne, z których korzysta się z przyjemnością.

 

Za co klienci cenią GRAPHITO?

Rekomenduję współpracę z Graphito. Jest to współpraca rzeczowa i konkretna a poza tym Pani Barbara Wrzos działa bardzo kreatywnie. Zespół kliniki Dr Baron Centrum Stomatologii Estetycznej oraz ja jako wydawca BARON EDITION jesteśmy bardzo z tej współpracy zadowoleni. Dlatego 5* .
prof. nadzw. dr hab. Piotr Baron, wydawca, przedsiębiorca, certyfikowany coach ICC, dyrygent

„Niesamowite podejście do klienta. Chcesz niewyczerpalnego źródła kreatywności i pełnego profesjonalizmu? Dobrze trafiłeś! Polecam z całego serca Barbarę Wrzos!”
Jakub B. Bączek, trener mentalny i biznesowy, właściciel kilku firm, podróżnik

„Z Graphito nasza firma współpracuje nieprzerwanie od blisko 10 lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy razem kilkaset mniejszych i większych projektów o charakterze wydawniczym. Pracowaliśmy nad różnego typu publikacjami – książkami, partyturami, śpiewnikami, a także seriami wydawniczymi oraz czasopismami. Od samego początku nasza współpraca układa się bez zarzutu. Pani Barbara ma ogromne doświadczenie zawodowe, jest też osobą niezwykle sumienną i pracowitą. Zawsze terminowo i dokładnie wywiązuje się z powierzonych zadań. Można na niej polegać w każdej sytuacji. Zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. Dba o to, by był w pełni usatysfakcjonowany końcowym efektem pracy”.
dr Krystyna Sadecka, Seiton

„Firma Graphito projektuje graficznie i składa dwumiesięcznik „Miasto Kobiet”. Jest to praca wymagająca, gdyż odbywa się pod presją deadlinów, a także zmieniających się często oczekiwań wobec projektów. Graphito radzi sobie z tym bardzo dobrze, wykazując kreatywność a także dużą dbałość o profesjonalne przygotowanie materiałów. Z przekonaniem zdarzyło mi się polecać firmę osobom, które pytają o dobrego grafika”.
Aneta Pondo, redaktor naczelna Miasta Kobiet, Małopolanka Roku 2016

„Współpracujemy od stycznia 2008 r. i zrealizowaliśmy grubo ponad setkę wspólnych projektów dla Klientów mojej firmy. Przy najbardziej skomplikowanych projektach Graphito zapewnia maksymalne poczucie bezpieczeństwa – zarówno gdy chodzi o poziom wykonania, jak i terminowość”.
Krzysztof Rekosz, właściciel Tech Net Marketing

„Firma budzi zaufanie bez żadnych wątpliwości. Wyróżnikiem jest fakt, że w obsłudze klienta wykazuje ogromną uczciwość”.
Małgorzata Gołda, Dyrektor ds Produkcji, PWI „Vinfort” Sp. z o.o.