O nas

GRAPHITO – z pasją tworzymy rzeczy piękne i przydatne.

Projektujemy rzeczy, które nie tylko ładnie wyglądają, ale realizują oczekiwany cel.

Składając książki, foldery i czasopisma – zapewniamy Ci komfort użytkowania i przyjemność czytania.

Dbamy o sprzedaż i profesjonalny wizerunek Twojej firmy zajmując się Twoim marketingiem.

Podczas projektowania e-publikacji korzystamy z wielu innowacyjnych technologii – dobieramy najlepszą z możliwych, abyś był w pełni zadowolony z efektów.

Tworzone przez nas bajki terapeutyczne dają dzieciom radość i pomagają im walczyć z przeciwnościami losu.

Głęboko wierzymy, że wszystko, co nas otacza, ma cel i sens. Dlatego tworzymy rzeczy piękne i praktyczne, z których korzysta się z przyjemnością.

 

Za co klienci cenią GRAPHITO?

„Już od najbliższego poniedziałku będzie można kupić moją najnowszą książkę „25 miniemerytur”. Na razie zdradzę tylko, że… będzie pięknie wydana. Barbara Wrzos włożyła w to całe serce – polecam serdecznie i… szykujcie się na mocną historię Kochani!”
Jakub B. Bączek, Medalista mistrzostw świata jako trener mentalny Złotej Kadry Narodowej siatkarzy Stéphane Antiga, podróżnik, przedsiębiorca

„Z Graphito nasza firma współpracuje nieprzerwanie od blisko 10 lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy razem kilkaset mniejszych i większych projektów o charakterze wydawniczym. Pracowaliśmy nad różnego typu publikacjami – książkami, partyturami, śpiewnikami, a także seriami wydawniczymi oraz czasopismami. Od samego początku nasza współpraca układa się bez zarzutu. Pani Barbara ma ogromne doświadczenie zawodowe, jest też osobą niezwykle sumienną i pracowitą. Zawsze terminowo i dokładnie wywiązuje się z powierzonych zadań. Można na niej polegać w każdej sytuacji. Zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. Dba o to, by był w pełni usatysfakcjonowany końcowym efektem pracy”.
dr Krystyna Sadecka, Seiton

„Firma Graphito projektuje graficznie i składa dwumiesięcznik „Miasto Kobiet”. Jest to praca wymagająca, gdyż odbywa się pod presją deadlinów, a także zmieniających się często oczekiwań wobec projektów. Graphito radzi sobie z tym bardzo dobrze, wykazując kreatywność a także dużą dbałość o profesjonalne przygotowanie materiałów. Z przekonaniem zdarzyło mi się polecać firmę osobom, które pytają o dobrego grafika”.
Aneta Pondo, redaktor naczelna Miasta Kobiet, Małopolanka Roku 2016

„Współpracujemy od stycznia 2008 r. i zrealizowaliśmy grubo ponad setkę wspólnych projektów dla Klientów mojej firmy. Przy najbardziej skomplikowanych projektach Graphito zapewnia maksymalne poczucie bezpieczeństwa – zarówno gdy chodzi o poziom wykonania, jak i terminowość”.
Krzysztof Rekosz, właściciel Tech Net Marketing

„Firma budzi zaufanie bez żadnych wątpliwości. Wyróżnikiem jest fakt, że w obsłudze klienta wykazuje ogromną uczciwość”.
Małgorzata Gołda, Dyrektor ds Produkcji, PWI „Vinfort” Sp. z o.o.